אחזקת הבניין

במציאות שבה איכות החיים של הדיירים תלויה בתפקוד תקין של עשרות מכשירים ומתקנים, חשוב שיהיה אדם שמטפל בכל ענייני הבניין. אנחנו בהומי’ז מצמידים לכל מבנה שאנחנו מנהלים ומתחזקים אב בית – איש מקצוע מנוסה שמגיע אליכם בתדירות המסוכמת, מבצע ביקורות חיוניות, מטפל בכל מה שדורש טיפול, מספק מענה טכני לדיירים ובאופן כללי דואג לאחזקת הבניין בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש.

מה כוללת אחזקת בניין עם הומי’ז?

הבסיס של שירות אחזקת הבניין במרכז הוא ביקורים קבועים של אב הבית, בתדירות שנסכם אתכם מראש, בהתאם לצרכי המבנה. בכל ביקור של אב הבית הוא יבדוק את תקינות התאורה ברחבי הבניין ואת המערכות השונות המותקנות בו, פעולה נוספת היא כיוון שעוני חשמל, ובאופן כללי יטפל בכל הפניות והתלונות של הדיירים על כל פגם במבנה שמשבש את שגרת החיים. דגש נוסף הוא מעקב אחרי עבודתם של אנשי הניקיון שלנו בבניין, כדי לוודא שהמפרט שסוכם אתכם מיושם במלואו באופן מתמיד.

אחזקת הבניין כוללת גם ביקורות תקופתיות הכרחיות: בדיקת תקינות גנרטור, בדיקת משאבות הגברת לחץ, משאבות טבולות, מערכות גילוי וכיבוי אש וכל מערכת אחרת המשמשת את הדיירים.

מענה מהיר לקריאות שירות

עוד מרכיב חשוב בשירות אחזקת הבניין במרכז הוא הגעה בעקבות קריאת שירות. גם ועד הבית וגם הדיירים יכולים לפתוח קריאה בעקבות תקלה כזו או אחרת, בקלות ובנוחות, ואב הבית יספק לכך את המענה הדרוש. כל הקריאות מתועדות ביומן תחזוקה מסודר, שזמין לעיונכם 24/7 – באמצעות האפליקציה הייעודית של הומי’ז. בדרך זו מובטחת שקיפות מרבית, שמהווה מבחינתנו איכות קריטית במתן שירות.

איש מקצוע מיומן בעל רקע מתאים

אב הבית שיוצמד לבניין שלכם וידאג לאחזקתו ברמה המצופה נבחר על-ידי הומי’ז על סמך כישורים מקצועיים ואישיים. בפרט יש לכל אב בית רקע טכני מתאים. הכישורים מאפשרים טיפול מהיר ויעיל, עם מקסימום תשומת לב לכל פרט, בכל סוגי התקלות הקלות שעלולות להפריע לדיירים: החלפת מנורות שרופות וגופי תאורה לא תקינים, כיוון דלתות ותיקונן, החלפת ידיות וצילינדרים ועוד.

אב הבית גם יקדים תרופה למכה באמצעות היערכות נכונה למעברי דירות בבניין, ובמיוחד ידאג למגן את המעלית. בזכות היכולות והמסירות שלו, וההתנהלות המסודרת שלנו, אתם יכולים לסמן V על אחזקת הבניין בלי לדאוג.

שירותים נוספים

שירותי ניהול

ביקורות שוטפות

דילוג לתוכן