ביקורות שוטפות

ביקורת היא הכרח המציאות – גם בגלל תקנות שונות שמחייבות בדיקות תקופתיות וגם על-מנת שכל המערכות המותקנות בבניין שלכם יתפקדו באופן מיטבי. ביקורת שוטפת, שמבוצעת על-ידי איש מקצוע מנוסה, מאפשרת להקדים תרופה למכה ולמנוע נזקים שונים שמשבשים את שגרת החיים של הדיירים. הומי’ז אמונה על ביצוע ביקורות מדוקדקות לכל סוגי המתקנים והמערכות, על בסיס ניסיון של שנים רבות מאוד בתחום אחזקת המבנים. שירות ביקורות שוטפות הוא חלק משירותי הניהול הכוללים שאנחנו מספקים לבניינים.

ביקורות שבועיות, חודשיות, רבעוניות ושנתיות

בכל מבנה מודרני ישנם שלל מתקנים ומערכות: גנרטור, מפוחים, משאבות ועוד. לכל בניין אופי משלו ומערכות אחרות, ונדרשת היכרות עם כל סוגי המכשירים כדי לבצע את הביקורות השוטפות ללא דופי. זו בדיוק המומחיות שלנו, וליתר דיוק של כל אב בית שאנחנו מצמידים לכל בניין שאנחנו אחראים לתחזוקתו.

אב הבית הוא איש מקצוע בעל ידע נרחב בכל התחומים הרלוונטיים לתחזוקת מערכות. הוא יגיע לבניין שלכם ויבצע כל ביקורת בתדירות הנחוצה – אחת לשבוע, אחת לחודש, אחת לרבעון או אחת לשנה.

הפעלה מבוקרת לטובת תפקוד אופטימלי של כל מערכת

השירות שאנחנו מגדירים בתור ביקורות שוטפות במרכז כולל גם הפעלה מבוקרת של מערכות שונות, וזאת על-מנת שתוכלו לסמוך עליהן בלב שלם. כך למשל נדרשת הנעה של הגנרטור, באופן מבוקר, למשך מספר דקות – מפני שכל מנוע חייב לפעול אחת לזמן מה על-מנת שלא ייגרם לו נזק. כמו כן אב הבית יבדוק סולר, מים ושמן לפי הצורך, כדי שאם ייווצר מצב שבו הגנרטור אמור להיכנס לפעולה, לא תהיה שום בעיה שתמנע ממנו למלא את ייעודו.

באופן דומה ביקורות שוטפות כוללות הדלקה מבוקרת של מערכת המפוחים בחניון, הפעלה של משאבות טבולות מפלסים תת קרקעיים במשך הקיץ (כשהמשאבות לא נדרשות לעבוד), פתיחת בורות לקראת העונה הגשומה, ועוד.

תשומת לב מרבית לכל פרט והתנהלות אחראית במיוחד

ביקורות שוטפות במרכז מחייבות מקסימום תשומת לב לכל פרט, יוזמה, אחריות ומחויבות מלאה אליכם. עם אב בית של הומי’ז תוכלו לסמן V על כל האיכויות הנ”ל, וכך למשל איש המקצוע מטעמנו ידאג גם לניקוי תעלות המרזבים, לכיוון תאורות חוץ ופנים בעת המעבר משעון חורף לקיץ ולהפך, ובעצם לכל דבר שהכרחי לפעילות תקינה של המערכות.

שירותי ניהול ואחזקה נוספים

שירותי ניהול

אחזקת הבניין

דילוג לתוכן