הגיע הזמן לקחת את ניהול הבניין צעד אחד קדימה

חברת הניהול שלנו תספק עבורכם את כל הפתרונות הקיימים בשוק, לניהול נכון וראש שקט!

למידע נוסף וקביעת שיחת ייעוץ ללא התחייבות:

קצת עלינו

הומי’ז הוקמה במטרה לתפעל את כלל השירותים הנדרשים לבנייני מגורים ולדייריהם, ולאגד אותם לכדי סל שירותים רחב באיכות גבוהה. הומי’ז מורכבת מצוות מומחים מקצועי, איכותי ונאמן, שיש ביכולתו לענות על כל הצרכים שלכם. אנו מזמינים גם אתכם לבחור בנו כדי לתת לעצמכם קצת מנוחה ושקט, תנו לנו לעשות את העבודה שלנו.

כשמדובר בבניין מגורים, בעל דיירים רבים, נדרש ועד בית שמנוהל באופן יסודי. אנו מציעים שירות כולל ומקיף, החל מגביית התשלומים, התנהלות מול הדיירים, ניהול חשבונות הבנק ומעקב אחר הוצאות והכנסות כלכליות אשר יוריד מכם את הצורך בהתנהלות פרוצדורלית מול כלל הדיירים ותפעול חשבונות.

המטרה של חברתנו היא לייצר לכם נוחות וחופש באמצעות הפתרונות המתקדמים ביותר שקיימים ותמורה גבוה למחיר עם שירות מקסימלי שאנחנו נותנים ללקוחותינו כבר מעל לעשור.

למה דווקא הומי'ז?

שירות מקצועי ואישי לכל הדיירים 24/7

תכנון תקציב עם דוחות תקופתיים

מגיעים לכל קריאה בזמן המהיר ביותר

הזמנת בעלי מקצוע

ניקיון וגינון

שמירה ואבטחה

למידע נוסף וקביעת שיחת ייעוץ ללא התחייבות:

מה אומרים עלינו

דירוגים בגוגל: 71, ציון: 5.0

4.9/5
מיכל ספיררחוב הפרדס רמת השרון
קרא עוד
15 שנה אנחנו עם אותו ועד בבניין ותמיד חששנו להחליף אבל אחרי שראינו כבר שיש ריבים וכול פעם צריך לעשות ישיבה בין כל הדיירים ליישר דברים, החלטנו לעבוד עם הומי'ז. מאז שהם התחילו לנהל את הבניין תמיד יש ריח טוב גם בלובי וגם בחדר הזבל הגינה נראת מעולה ויש לנו ראש שקט שהבניין תמיד נקי ומסודר והכי חשוב עושה את הגביות ודואג לכל התחזוקה.
יובל אהרוןרחוב עליית הנוער גבעתיים
קרא עוד
העברנו את תחזוקת הבניין להומי׳ז, אחת ההחלטות החכמות שהתקבלו פה בבניין. זמן הגעה מהיר כשיש תקלה, הכול מטופל באופן מקצועי (התקלה לא חוזרת שוב!) שווה כל שקל, ממליץ בחום.
נאווה גלבר כוכבא תל אביב
קרא עוד
הגעתי להומי'ז דרך המלצה והחלטתי לתת להם לנהל את ועד הבית בבניינינו. אני חייבת להגיד כי ההקלה הרבה והידיעה כי יש על מי לסמוך ולמי לפנות השקיטה את ליבי, ומאז תחילת עבודתם הבניין מתנהל מעל לכל ציפייה! כול פעם שמגיעים אורחים לבקר תמיד אומרים שהריח בלובי ממש טוב והכול נקי, כיף להיות לקוחות שלכם.
אילנה דהןבית חורון רמת גן
קרא עוד
אל הומי'ז הגעתי לאחר אכזבה קשה מחברת הניהול שטיפלה בבניין בו אני גרה. הייתי סקפטית בהתחלה, אך היום אני שמחה להגיד כי חששותיי התבדו! הניקיון מתבצע ברמה גבוהה ובדיוק כפי שביקשנו. כיף להיכנס לבניין שמריח טוב, ונראה טוב! תודה לכם! כל עניין הכספים מסודר ברמה הגבוה ביותר ואנחנו מקבלים דוחות וודאות מוחלטת לגבי כל החלטה, תענוג.
יאיר מנחםביאליק רמת גן
קרא עוד
אני מנהל ועד הבית בבניין ברחוב בביאליק ברמת גן. אחרי תקופה ארוכה שסבלנו מחברות תחזוקה שהבטיחו הבטחות בלי סוף אבל בסוף נשארנו עם בניין מלוכלך ובלי מענה, התחלנו לעבוד עם הומי'ז, מאז פשוט כיף להיכנס ללובי הם שמו לנו כחלק מהשירות מטהר אוויר תמיד יש ריח טוב, תמיד הכול נקי כמו שצריך, חדר זבל מסודר.
הקודם
הבא

למידע נוסף וקביעת שיחת ייעוץ ללא התחייבות:

תמונות מהשטח

למידע נוסף וקביעת שיחת ייעוץ ללא התחייבות:

דילוג לתוכן