ניקיון חניונים

ניקיון חניונים הוא חלק בלתי נפרד משירותי הניקיון שאנחנו מעניקים למבנים שאותם אנחנו מנהלים ומתחזקים. את הפעולה הזו אנחנו מבצעים באמצעות ציוד ייעודי שמופעל על-ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה. השירות ניתן בסטנדרטים הגבוהים שמאפיינים את כל השירותים של הומי’ז, ושהפכו אותה לחברת ניהול מבנים מבוקשת במיוחד במרכז הארץ.

באיזו תדירות כדאי לנקות את החניון?

החניון אולי פחות בולט לעין בהשוואה ללובי, לגינה ולמרחבים ציבוריים אחרים בבניין, אבל התעלמות ממנו עלולה להוביל להצטברות לכלוכים וכתמים שיהיה קשה מאוד להסיר בהמשך. בהתאם ניקיון חניון במרכז הוא פעולה שחשוב מאוד לבצע בתדירות הנכונה – שאותה נקבע ביחד אתכם. שיקול אחד הוא מסגרת התקציב הכוללת לתחזוקת הבניין ואופן חלוקתו בין כל המשימות, וגם להעדפות שלכם יש כמובן חלק בהחלטה. במרבית המקרים אנחנו ממליצים על ניקיון יסודי של המשטח שחשוף לשלל סוגי לכלוך פעם או פעמיים בשנה.

איך מתבצע ניקוי החניון?

בבנייני מגורים החניונים כוללים ברוב המקרים משטח אפוקסי או משטח בטון מוחלק. הומי’ז, אחרי למעלה מעשור של תחזוקת מבנים מכל הסוגים, אמונה על ניקוי יסודי ומוקפד של שני הסוגים האלה, תוך העלמת הכתמים והענקת מראה מחודש ונעים לעין לחניון (ולכן גם לבניין כולו).

ניקיון חניונים במרכז מתבצע באמצעות מכונת שטיפה ייעודית, ובתור גיבוי יש לנו גם מכונה לשטיפה בלחץ מים גבוה (הלחץ הגבוה מקנה למים עוצמה אדירה ויכולת להתמודד עם כל משטח, גם אם בעבר הוא הוזנח, ובפרט להעלים כתמי שמן, סולר, בוץ, פיח, עשן ועוד).

יכולות מקצועיות גבוהות

ציוד מתקדם הוא בסיס הכרחי עבור ניקיון חניונים במרכז שיהיה אפקטיבי באמת, אבל לא מספיק. נדרשת גם יכולת מוכחת לתפעל את המכונות השונות, ועוד איכות רלוונטית היא מחויבות מלאה למצוינות בשירות. עם הומי’ז מובטחים לכם כל המרכיבים הנ”ל – ובהתאם גם ניקיון מושלם של החניון שלכם. התדירות כאמור נקבעת בתיאום אתכם, וגם מועד ההגעה של איש המקצוע שיצחצח את החניון יתואם אתכם על-מנת למנוע שיבוש מיותר של השגרה בבניין.

שירותי הניקיון שלנו

ניקיון בניינים

שאלות ותשובות על שירותי הניקיון שלנו

כמובן, יש לנו צוות מותאם רק עבור עבודות כאלה ואנחנו עוזרים ללקוחותינו ברחבי הארץ להיכנס לבית נקי ומצוחצח אחרי שיפוץ מאסיבי.

כל מקרה לגופו. כשאנחנו מתכננים את כמות הפעמים שבה יגיעו המנקים לבניין, אנחנו מתייחסים לפרמטרים רבים שמסכמים לכדי מצב שבו הבניין יהיה נקי לאורך כל היום בהתאם לתקציב ובהתחשב לניהול נכון של תזרים המזומנים.

ברוב הבניינים בהם אנחנו מטפלים, צוות הגננים שלנו משתלב גם הוא עם צוות הניקיון וכך הם משלימים תמונת מצב לבניין מעוצב ונקי מבפנים ומבחוץ. 

אנחנו זמינים עבורכם עם מענה 24/7 לכל בעיה, ונדאג לכך שכל הדיירים בבניין יהיו מרוצים מהניקיון ויכנסו כל פעם מחדש לבניין עם המון סיפוק מהשירות שלנו.

על מנת שנוכל לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית, אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון או להשאיר פרטים בטופס בתחתית העמוד. 

ביחד ניצור תכנית מותאמת לבניין שלכם, שממקסמת את הניקיון.

חדר אשפה נקי ומצוצח הוא אחד הפרמרים המרכזיים שמשפיע על הריח והניקיון בכל הבניין. 

ואנחנו בראש ובראשונה דואגים לחדר אשפה נקי ומצוצח לאורך כל ימות השבוע. 

דילוג לתוכן