שירותי גינון

עם הומי’ז הגינה שלכם בידיים טובות!

גינה מלבלבת מייפה כל בניין, ותורמת רבות לאיכות החיים של הדיירים. כחלק משירותי החברה, נצמיד לגינה שלכם איש מקצוע מנוסה, אמין ומסור שידאג לתחזק את הגינה באופן קבוע. שירותים נוספים שאנחנו מספקים הם שדרוג גינות קיימות והקמת גינות.

טיפול מסור בכל צמח בתדירות הנחוצה

טיפוח גינות מחייב תשומת לב מתמדת. אנחנו דואגים לכם לגנן מנוסה מאוד, שמכיר לעומק את כל סוגי הצמחים, יודע לזהות כל בעיה שנוצרת בגינה באופן מידי וגם לפתור אותה בדרך הנכונה, ובנוסף מצויד גם בתפישה אסתטית מדויקת.

שירותי גינון במרכז כוללים גיזום של הדשא, העצים והשיחים בהתאמה מושלמת לכל אחד מהם, דישון, תחזוקה של גדר חיה, ניקיון, שתילה בהתאם לעונות השנה – והכל לפי הדרישות וההעדפות שלכם, ובתדירות הנחוצה לפי גודל הגינה והאופי שלה.

חומרים ידידותיים לבני אדם ותיאום מלא אתכם

שירותי גינון במרכז של חברת הומי’ז מטפחים כל צמח וצמח בגינה – ודואגים גם לבני האדם בבניין. ראשית, אנשי המקצוע שאנחנו מצמידים לגינות שבהן אנחנו מטפלים משתמשים אך ורק בחומרי דישון מתקדמים וידידותיים לבני אדם (וכמובן גם לסביבה, שיקול שכדאי לשלב בכל החלטה בימינו). שנית, לפני פעולות שמייצרות רעש בלתי נמנע, ובפרט כמובן גיזום, ניידע אתכם ונתאם אתכם את המועד כך שההפרעה לשגרת החיים של הדיירים תהיה מינימלית.

ניסיון נרחב בהקמת גינות – ייעוץ ללא עלות

הומי’ז מנוסה מאוד גם בהקמת גינות. אם אתם מעוניינים בגינה חדשה, או בשדרוג משמעותי של גינה קיימת, נעזור לכם לבחור מה לשתול, איפה לשתול, מתי לשתול – כל מה שצריך כדי שהגינה שלכם תהיה הכי יפה בשכונה ובעצם בעיר כולה.

מוזמנים גם להתייעץ איתנו לגבי כל הסוגים של שירותי גינון. הייעוץ ניתן ללא עלות, וגם ללא מחויבות מצדכם, אלא רק מהצד שלנו: התחייבות למתן המלצות מועילות ומותאמות ספציפית אליכם, לפי תנאי האקלים אצלכם באזור, שטח הגינה, הצמחים האהובים עליכם ומידע רלוונטי נוסף שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר.

שירותים נוספים

שירותי הדברה

דילוג לתוכן