שירותי הדברה

בכדור הארץ חיים אינספור חרקים, מכרסמים, צרעות ועוד בעלי חיים שאף אחד לא רוצה אצלו בבניין. כדי שלא תצטרכו לסבול מכל המזיקים השונים, אנחנו מספקים שירותי הדברה איכותיים – שמבטיחים הגנה מלאה ממזיקים לאורך כל השנה.

הדברה באחריות מקיפה

מי שיבצע את ההדברה העונתית בכל רחבי הבניין שלכם. הוא מדביר מוסמך ומנוסה מטעמנו. לאחר ההדברה תקבלו מאיתנו גם אישור (שיישמר במקביל בתיק הבניין) וגם אחריות מקיפה – לפרק זמן של 12 חודשים!

כלומר, בזכות האיכות של שירותי הדברה במרכז שאנחנו מספקים, הבניין יהיה מוגן מפני המזיקים הבעייתיים בכל נקודת זמן. לא משנה מתי ואיך, לא תצטרכו להתמודד עם ג’וקים או נמלים, וזהו כמובן מרכיב משמעותי בחיים עם איכות אמיתית.

פעולה מקיפה בכל רחבי הבניין

אחרי שנים רבות בתחום אחזקת המבנים, אנחנו יודעים לבחור מדבירים מקצועיים ואחראיים שיבצעו כל פעולה נחוצה בכל מקום בשטח הבניין. בהתאם ההדברה תתבצע אצלכם גם בלובי, גם בחניונים, גם בקומות המגורים, גם בחדרי המדרגות, גם בארונות, ואפילו בפתחי הביוב והניקוז המפוזרים ברחבי המבנה. הטיפול המקיף מונע הגעת מזיקים מכל המקומות שמהם הם עלולים להגיח, ומבטיח שטח נקי באמת.

עדכון מראש ושימוש בחומרים מובחרים שקיבלו את כל האישורים

על-מנת שכל דייר ודיירת יוכלו להיערך מראש, הומי’ז מיידעת את כלל הדיירים וכמובן את הוועד לפחות שבוע לפני ההדברה. כמו כן תקבלו מאיתנו הנחיות ברורות להתנהלות לפני הגעת המדביר ולדגשים הבטיחותיים אחרי ההדברה.

מתוך מחויבות לשמירה על שלום הדיירים, אנחנו מוודאים שהמדבירים משתמשים אך ורק בחומרים מתקדמים ומובחרים, וכמובן כאלה שקיבלו את כל האישורים – על-מנת שהטיפול במזיקים יהיה גם אפקטיבי וגם בטיחותי לחלוטין.

מענה מהיר ומקצועי לכל פנייה

שירותי הדברה במרכז כוללים במידת הצורך גם פתרון לבעיות שאי אפשר למנוע מראש כמו קן צרעות או חולדות שמתרוצצות בחדר האשפה. ההיכרות שלנו עם חברות הדברה מובילות מאפשרת לנו למצוא איש מקצוע אמין וזמין באופן מידי, כך שגם במצבים אלה הדיירים יוכלו לחזור לשגרה הרגילה במהירות.

שירותים נוספים

שירותי גינון

דילוג לתוכן