תחזוקת מערכות

כיום, סטנדרט הבנייה מבוסס על סמך דרישות נרחבות הרבה יותר מבעבר, ובפרט בכל הנוגע למצבי חירום. גם בפרויקטים של התחדשות עירונית המפרט מותאם לצורך לספק מקסימום ביטחון לעשרות ואפילו מאות בני אדם. התוצאה: עוד ועוד בניינים שכוללים מערכות מורכבות שמחייבות תחזוקה מדויקת. הומי’ז מספקת שירותי תחזוקת מערכות במרכז על סמך ניסיון, ידע ומקצועיות.

התייחסות נרחבת לכל מערכת

במבנים מודרניים תמצאו בין השאר מערכות גילוי וכיבוי אש, מפוחים לשחרור עשן, משאבות מים מסוגים שונים, גנרטורים ועוד. שירות תחזוקת מערכות כולל התייחסות נרחבת לכל רכיב בכל מערכת, בתדירות המתאימה וכמובן במקרים של תקלה.

המערכות השונות ממלאות תפקיד חיוני בכל מבנה. כך למשל סוג אחד של משאבות דואג להגביר את לחץ המים לקומות העליונות, וסוג אחר מונע הצפות בשטחים התת קרקעיים. מערכות אחרות מקנות שקט נפשי לדיירים, וכדי שתוכלו לישון באמת בשקט, אנחנו מוודאים שמערכות החירום מתוחזקות באופן מיטבי וייכנסו לפעולה אם חלילה ייווצר בכך צורך.

תחזוקה שוטפת מקצועית

על התחזוקה השוטפת של המערכות אמון אב הבית שמוצמד לבניין שלכם ומטפל בכל עניין ונושא. כך למשל כוללת תחזוקת מערכות הפעלה של הגנרטור ל-10 דקות, בתדירות של אחת לחודש, מפני שאסור לתת למנוע של מתקן זה לעמוד בלי פעולה לפרק זמן ממושך. באופן דומה בקיץ יופעלו המשאבות הטבולות כדי למנוע מצב של היעדר פעילות במשך מספר חודשים (מצב שעלול להזיק למשאבות). בנוסף בוחן אב הבית לפחות אחת לחודש את כל המערכות, כך שאם תהיה בעיה כלשהי היא תתגלה מבעוד מועד ואפשר יהיה לפתור אותה לפני שמתרחש אירוע.

ביקורות שנתיות ע"י מומחה מוסמך

מרכיב משמעותי נוסף של תחזוקת מערכות במרכז הוא ביקורות שנתיות (או בכל תדירות אחרת הנדרשת בהתאם לתקנות). לצורך הבדיקה המעמיקה של מערכת גילוי וכיבוי האש נשלח איש מקצוע מומחה לתחום זה, חיטוי מאגר המים יופקד בידי מומחה אחר מטעמנו, וכך גם הביקורת של הגנרטור וכל מערכת אחרת.

תחזוקת מערכות עם הומי’ז חוסכת לכם טרחה מרובה וגם כסף (ההיכרות ארוכת השנים שלנו עם כל אנשי המקצוע הרלוונטיים מאפשרת לנו לקבל את השירותים הנחוצים בתמחור אטרקטיבי). והכי חשוב: רק כך הבניין שלכם מתוחזק היטב ומובטחת איכות חייהם של הדיירים.

שירותים נוספים

רכזת גילוי אש

מפוחים שיחרור עשן

משאבות מים

תחזוקת גנרטורים

דילוג לתוכן