אודות

חברתנו הוקמה במטרה ומתוך רצון לאגד את כלל השירותים הנדרשים למבני מגורים ולדייריהם, בזמינות גבוהה, תוך דגש על אמינות ומקצועיות רבה.

לאחר שצברנו את ניסיוננו בניהול מבנים שונים, החל מבתי מגורים, משרדים, ודירות לתקופות קצרות, הבנו את הקושי ואת התסכול הכרוך במציאת אנשי מקצוע אמינים המתאימים לביצוע עבודות שונות, החל מעבודות שוטפות כמו עבודות אחזקה וניקיון שגרתיות, ועד לעבודות שיפוצים, אינסטלציה, מיזוג וכד’ במבנים אותם ניהלנו.

בנוסף לכך, פניות רבות אשר הגיעו אלינו בבקשה לעזרה במציאת בעלי מקצוע או נותני שירות, הראו כי אכן מלאכת מציאת נותני השירות גוזלת זמן רב ויקר, כאשר תוצאות המאמץ לחיפוש אינן תמיד תואמות את הציפיות – דבר היוצר תסכול רב.

לפיכך – החלטנו להרים את הכפפה ולאגד את נותני השירות האמינים ביותר, הזמינים ביותר ובמחירים הטובים ביותר, כך שחברתנו תוכל להעניק כל שירות ולענות על כל צורך לו תזדקקו.

בנוסף לניהול מבנים, ודירות לתקופות קצרות, אנו מציעים שירותי ניקיון מכל סוג, שירותי הנדימן, חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, מיזוג, תחזוקה, וגינון, כל זה ברמה הגבוהה ביותר תוך תיאום ציפיות מלא.

כעת, אנו מזמינים גם אתכם ליהנות ממגוון שירותנו, לחסוך זמן יקר בחיפושים, ולדעת כי כל צורככם יענה בתשומת לב רבה על ידי צוותינו המקצועי, במרחק שיחת טלפון אחת.

נשמח לעמוד גם לשירותכם!

דילוג לתוכן