אודות

חברתנו הוקמה במטרה ומתוך רצון לאגד את כלל השירותים הנדרשים למבני מגורים ולדייריהם, בזמינות גבוהה, תוך דגש על אמינות ומקצועיות רבה.

לאחר שצברנו את ניסיוננו בניהול מבנים שונים, החל מבתי מגורים, משרדים, ודירות לתקופות קצרות, הבנו את הקושי ואת התסכול הכרוך במציאת אנשי מקצוע אמינים המתאימים לביצוע עבודות שונות, החל מעבודות שוטפות כמו עבודות אחזקה וניקיון שגרתיות, ועד לעבודות שיפוצים, אינסטלציה, מיזוג וכד’ במבנים אותם ניהלנו.

בנוסף לכך, פניות רבות אשר הגיעו אלינו בבקשה לעזרה במציאת בעלי מקצוע או נותני שירות, הראו כי אכן מלאכת מציאת נותני השירות גוזלת זמן רב ויקר, כאשר תוצאות המאמץ לחיפוש אינן תמיד תואמות את הציפיות – דבר היוצר תסכול רב.

לפיכך – החלטנו להרים את הכפפה ולאגד את נותני השירות האמינים ביותר, הזמינים ביותר ובמחירים הטובים ביותר, כך שחברתנו תוכל להעניק כל שירות ולענות על כל צורך לו תזדקקו.

בנוסף לניהול מבנים, ודירות לתקופות קצרות, אנו מציעים שירותי ניקיון מכל סוג, שירותי הנדימן, חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, מיזוג, תחזוקה, וגינון, כל זה ברמה הגבוהה ביותר תוך תיאום ציפיות מלא.

כעת, אנו מזמינים גם אתכם ליהנות ממגוון שירותנו, לחסוך זמן יקר בחיפושים, ולדעת כי כל צורככם יענה בתשומת לב רבה על ידי צוותינו המקצועי, במרחק שיחת טלפון אחת.

נשמח לעמוד גם לשירותכם!

מה אומרים על הומי'ז ?

alon david
alon david
2023-07-09
כשאתה רוצה שקט ושהבניין ינוהל כדאי שתפנה להומיז שמנוהלת ביד רמה על-ידי יריב אני ועד הבניין ויש לי שקט מקצועי גם בניהול גם הגבייה וגם בטיפולים השוטפים של הבניין ממליץ בחום
Amit Kandinof
Amit Kandinof
2023-06-25
מטפלים לנו בבניין מגיבים לקריאות שירות במהירות
reli Levy
reli Levy
2023-06-08
מנסיון, הם מקצועיים מאוד ובעלי תודעת שירות גבוהה. מומלץ!
עדן ממן
עדן ממן
2023-06-08
מרוצים מאוד מהשירות של הומיז. צוות הומיז תמיד זמינים ונותנים מענה מהיר ושירות יוצא מן הכלל.
Liel Versano
Liel Versano
2022-12-29
חברה מעולה! מנהלים הכל, תקשורת מצוינת, יש עם מי לדבר והטיפול הוא 10/10! ממליצה
אבי פיסחוב
אבי פיסחוב
2022-08-19
חברה מקצועית מאוד מנהלים תבניין שלנו באדיבות ומקצועיות רבה מומלץ בחום!!
Matan
Matan
2022-07-12
מנהלים את הבניין בצורה מדהימה, הניקיון והשירות פשוט מעל לכל הציפיות, אנחנו ממליצים בחום!
Gal David
Gal David
2022-03-30
רוצה להמליץ בחום על הומי׳ז מנהלים לנו את הבניין במקצועיות ואדיבות רבה!
דילוג לתוכן