ניהול ואחזקת מבנים

ניהול ואחזקת מבנים הוא שירות מקיף שדואג לכל צרכי הבניין והדיירים, בכל נקודת זמן, כדי שאתם לא תצטרכו לבזבז על כך זמן יקר. יתרון נוסף של השירות של הומי’ז הוא הניסיון והידע המקצועי, שבזכותם כל בעיה זוכה למענה הנכון ביותר. אנחנו מנהלים בניינים רבים כבר למעלה מ-10 שנים, ועובדים עם כל המומחים המובילים שמספקים שירותים במסגרת אחזקת מבנים: חברות הדברה, קבלני איטום, חברות שמוסמכות לבצע חיטוי למאגרי מים, מומחים למערכות גילוי וכיבוי אש ואנשי מקצוע בכל תחום אחר שרלוונטי למבנה שלכם. 

הומי’ז מספקת לכל ספקי השירותים הנ”ל עבודה רבה, ולכן באופן טבעי הם מספקים לנו הצעות מחיר משתלמות מאוד. הרווח הוא שלכם, גם מבחינת איכות השירות וגם מבחינת התמחור.

שירותי ניהול וגבייה בשקיפות מלאה

המרכיב הראשון של שירות ניהול ואחזקת מבנים במרכז הוא ניהול תקציב וגביית דמי הוועד מכל הדיירים. אנחנו ניצור עבורכם תקציב מאוזן שמספק מענה לכל צרכי הבניין, תוך מבט צופה פני עתיד כדי שאף תרחיש לא יוביל לגירעון כלכלי. הצוות של הומי’ז עתיר ניסיון גם בגבייה מכל הדיירים, כולל אלה שלא תמיד ממהרים לשתף פעולה, כך שאף פעם לא יחסר כסף בקופת הבניין ואפשר יהיה לתחזק אותו בסטנדרטים גבוהים.

כדאי לדעת שיש לנו גם אפליקציה חדשנית, שבאמצעותה תוכלו להיות מעודכנים 24/7 ולעקוב אחרי ההוצאות והמצב הכלכלי באופן שוטף.  

אחזקת בניין עם אב בית מיומן

המרכיב השני בשירות ניהול ואחזקת מבנים הוא אב בית – איש מקצוע מיומן בעל כישורים טכניים מוכחים שמספק מענה טכני לדיירים. אב הבית מגיע לבניין באופן קבוע, בתדירות שהוסכמה מראש, מבצע ביקורות שונות (כולל פיקוח על עבודת אנשי הניקיון) וכן בודק את המערכות המותקנות ברחבי המבנה. 

אב הבית יגיע גם בכל פעם שנוצר צורך מידי בשירותיו, על בסיס קריאת שירות של הוועד או הדיירים. בין השאר נחליף מנורות וגופי תאורה, נתקן דלתות, נחליף צילינדרים, נמגן את המעלית לפני מעבר דירה ועוד.

ביקורות שוטפות

ניהול ואחזקת מבנים במרכז כולל גם הפעלה מבוקרת של מערכות הבניין השונות: במסגרת הביקורים של אב הבית, הוא יבצע ביקורות שוטפות שבועיות, חודשיות, רבעוניות או שנתיות, בהתאם לסוג המערכת. בנוסף הוא יבצע הפעלה מבוקרת של הגנרטור, המשאבות הטבולות, רכזת גילוי אש, מערכת כריזה וכל שאר המערכות שזקוקות לכך כחלק מתחזוקתן.

השירותים הכלולים בניהול ואחזקה

ניהול ועד בית

תשכחו דיירים שלא משלמים בזמן, וחוסר סדר בניהול של תזרים המזומנים בבנין. אנחנו נדאג לוודאות מוחלטת בכל הקשור לניהול תקציב הבניין כך שתוכלו להיות בראש שקט בכל הקשור לבניין המגורים שלכם.

שירותי ניקיון

אחרי ניסיון של 15 שנה בתחום ועם עשרות בניינים שאנחנו מנקים מידי יום ברחבי הארץ, אנחנו יכולים להגיד בביטחון מלא שהבניין שלכם יהיה נקי עם דגש על סטריליות ברמה הגבוה ביותר. אל תתפשרו על ניקיון הבניין שלכם.

טיפולים מונעים

הגדלת ראש – ברגע שאתם מחליטים שאנחנו נהיה חברת האחזקה שלכם, אנחנו הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהבניין ודואגים לו עם הסתכלות קדימה ותכנון אסטרטגי נכון של ליקויים בבניין בהתחשב בתזרים המזומנים.

גינון

ראשית, אין תשובה אחת נכונה בכל הקשור לגינון בבניין, כי זה מאוד תלוי בחוש העיצובי שאליו אתם רוצים להתייחס. אנחנו יכולים להבטיח לכם שתמיד הגינה תהיה מטופחת ותעבור את כל הטיפוליים ההכרחיים בזמן, תוך שמירה על סטנדרט גבוה במיוחד.

אנו בהומי’ז, מחזיקים בצוות מקצועי מהשורה הראשונה. המומחיות שלנו היא להכיר את סוגי המבנים השונים ואת התכונות שלהם הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה סטרוקטורלית החל מהמיושנים ביותר ועד לחדישים, ולדעת לתחזק את המערכות השונות ומהמגוונות בהתאם.
אנו נדאג שלכם יהיה נעים ונוח בסביבה שלכם.

שאלות ותשובות על ניהול ואחזקת בניין

 

יש לא מעט בניינים ברחבי הארץ שניהול שלהם הוא לקויי, וכתוצאה מכך הבניין סובל מריבים בין הדיירים ותזרים מזומנים שלילי שהופך את כל עניין התחזוקה למאוד בעייתי.

בזכות הניסיון שלנו וכוח העבודה המקצועי, אנחנו נעניק לכם מעטפת מלאה שמתחילה מניהול תזרים המזומנים וגביית הכספים מהדיירים ועד ניקיון חדרי המדרגות וגינון באופן מדויק עם סטנדרט גבוה במיוחד.

יש תקלה טכנית? אנחנו ישר מגיעים ודואגים לפתרון

יש ליקוי או חשש לבעיה בבניין? אנחנו נבצע טיפול מונע בהקדם האפשרי

אתם יכולים לישון בשקט בבית ולדעת שהבניין שלכם מתנהל בצורה הכי יעילה ומשתלמת שניתן, תוך התחשבות בהתאמה אישית לדיירים ולבקשות מיוחדות.  

כל מקרה לגופו. כשאנחנו מתכננים את כמות הפעמים שבה יגיעו המנקים לבניין, אנחנו מתייחסים לפרמטרים רבים שמסכמים לכדי מצב שבו הבניין יהיה נקי לאורך כל היום בהתאם לתקציב ובהתחשב לניהול נכון של תזרים המזומנים.

הבטחנו ראש שקט, ואנחנו מקיימים. 

כל ההתנהלות מול חברות חיצוניות שקשורות לתשלומים כאלה ואחרים מתנהלים דרכנו באופן המקצועי ביותר ועם דגש גדול על טיפול בזמן כך שתמונת המצב בבניין תהיה שקופה ככל האפשר.

שקיפות זה שם המשחק- לאורך כל הדרך שלנו יחד אתם תקבלו דוחות מסודרים שכוללים בתוכם התייחסות לכל תשלום שנכנס ויצא מהבניין עם הסבר מעמיק על הסיבה. 

חשוב לנו שתדעו שאנחנו לוקחים את נושא השקיפות ברצינות רבה, ומאמינים שבניין בריא זה בניין שיש בו וודאות מוחלטת לגבי כל תהליך שקורה בו 24/7. 

על מנת שנוכל לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית, אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון או להשאיר פרטים בטופס בתחתית העמוד. 

ביחד ניצור עתיד טוב יותר לבניין שלכם ואסטרטגיה נכונה שמבוססת הצלחות וניסיון רב.

שירותים נוספים

שירותי ניהול

ביקורות שוטפות

אחזקת הבניין

דילוג לתוכן