ניהול ואחזקת מבנים

לכל מבנה תוכנית הקמה, אשר רוקמת לו אופי משלו ומצריכה תחזוקה והתייחסות ייחודית ביחס לתכונות המבנה.
בכדי שנוכל לנצל את המיטב מהשימוש במבנה שלנו, אנחנו צריכים להיות בקיאים בצרכיו, ולדאוג לתחזוקה שוטפת, מתן פתרון לבעיות, טיפולים מונעים וטיפולים תקופתיים.
ככל שהתחזוקה תתקיים בצורה מאורגנת ומקצועית יותר תוך דגש על עמידה בזמנים, כך נזכה לאיכות חיים טובה, נוחה ובטוחה יותר בסביבת המבנה.
תחזוקה מיטבית, קבועה ושוטפת תצמצם עלויות ולא פחות חשוב מכך, המערכות התפעוליות והתשתיות של המבנה ישמרו לאורך זמן, ידרשו פחות תחזוקה ובזכות כך, יחסכו סכומים גבוהים לדיירי הבניין.
כשמדובר בבניין מגורים, בעל דיירים רבים, נדרש ועד בית שמנוהל באופן יסודי. אנו מציעים שירות כולל ומקיף, החל מגביית התשלומים, התנהלות מול הדיירים, ניהול חשבונות הבנק ומעקב אחר הוצאות והכנסות כלכליות אשר יוריד מכם את הצורך בהתנהלות פרוצדורלית מול כלל הדיירים ותפעול חשבונות.

השירותים הכלולים בניהול ואחזקה

ניהול ועד בית

תשכחו דיירים שלא משלמים בזמן, וחוסר סדר בניהול של תזרים המזומנים בבנין. אנחנו נדאג לוודאות מוחלטת בכל הקשור לניהול תקציב הבניין כך שתוכלו להיות בראש שקט בכל הקשור לבניין המגורים שלכם.

שירותי ניקיון

אחרי ניסיון של 15 שנה בתחום ועם עשרות בניינים שאנחנו מנקים מידי יום ברחבי הארץ, אנחנו יכולים להגיד בביטחון מלא שהבניין שלכם יהיה נקי עם דגש על סטריליות ברמה הגבוה ביותר. אל תתפשרו על ניקיון הבניין שלכם.

טיפולים מונעים

הגדלת ראש – ברגע שאתם מחליטים שאנחנו נהיה חברת האחזקה שלכם, אנחנו הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהבניין ודואגים לו עם הסתכלות קדימה ותכנון אסטרטגי נכון של ליקויים בבניין בהתחשב בתזרים המזומנים.

גינון

ראשית, אין תשובה אחת נכונה בכל הקשור לגינון בבניין, כי זה מאוד תלוי בחוש העיצובי שאליו אתם רוצים להתייחס. אנחנו יכולים להבטיח לכם שתמיד הגינה תהיה מטופחת ותעבור את כל הטיפוליים ההכרחיים בזמן, תוך שמירה על סטנדרט גבוה במיוחד.

 

אנו בהומי’ז, מחזיקים בצוות מקצועי מהשורה הראשונה. המומחיות שלנו היא להכיר את סוגי המבנים השונים ואת התכונות שלהם הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה סטרוקטורלית החל מהמיושנים ביותר ועד לחדישים, ולדעת לתחזק את המערכות השונות ומהמגוונות בהתאם.
אנו נדאג שלכם יהיה נעים ונוח בסביבה שלכם.

שאלות ותשובות על ניהול ואחזקת בניין

 

יש לא מעט בניינים ברחבי הארץ שניהול שלהם הוא לקויי, וכתוצאה מכך הבניין סובל מריבים בין הדיירים ותזרים מזומנים שלילי שהופך את כל עניין התחזוקה למאוד בעייתי.

בזכות הניסיון שלנו וכוח העבודה המקצועי, אנחנו נעניק לכם מעטפת מלאה שמתחילה מניהול תזרים המזומנים וגביית הכספים מהדיירים ועד ניקיון חדרי המדרגות וגינון באופן מדויק עם סטנדרט גבוה במיוחד.

יש תקלה טכנית? אנחנו ישר מגיעים ודואגים לפתרון

יש ליקוי או חשש לבעיה בבניין? אנחנו נבצע טיפול מונע בהקדם האפשרי

אתם יכולים לישון בשקט בבית ולדעת שהבניין שלכם מתנהל בצורה הכי יעילה ומשתלמת שניתן, תוך התחשבות בהתאמה אישית לדיירים ולבקשות מיוחדות.  

כל מקרה לגופו. כשאנחנו מתכננים את כמות הפעמים שבה יגיעו המנקים לבניין, אנחנו מתייחסים לפרמטרים רבים שמסכמים לכדי מצב שבו הבניין יהיה נקי לאורך כל היום בהתאם לתקציב ובהתחשב לניהול נכון של תזרים המזומנים.

הבטחנו ראש שקט, ואנחנו מקיימים. 

כל ההתנהלות מול חברות חיצוניות שקשורות לתשלומים כאלה ואחרים מתנהלים דרכנו באופן המקצועי ביותר ועם דגש גדול על טיפול בזמן כך שתמונת המצב בבניין תהיה שקופה ככל האפשר.

שקיפות זה שם המשחק- לאורך כל הדרך שלנו יחד אתם תקבלו דוחות מסודרים שכוללים בתוכם התייחסות לכל תשלום שנכנס ויצא מהבניין עם הסבר מעמיק על הסיבה. 

חשוב לנו שתדעו שאנחנו לוקחים את נושא השקיפות ברצינות רבה, ומאמינים שבניין בריא זה בניין שיש בו וודאות מוחלטת לגבי כל תהליך שקורה בו 24/7. 

על מנת שנוכל לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית, אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון או להשאיר פרטים בטופס בתחתית העמוד. 

ביחד ניצור עתיד טוב יותר לבניין שלכם ואסטרטגיה נכונה שמבוססת הצלחות וניסיון רב.

דילוג לתוכן