ניקיון בניינים

רמת הניקיון היא הדבר הראשון שמבחינים בו כשנכנסים לבניין. למעשה, רמת הניקיון היא תעודת הזהות של המקום שבו אתם גרים. חיים עם איכות אמיתית מתקיימים אך ורק במקום נקי – נקי באמת – ולכן אנחנו בהומי’ז נצמיד לבניין שבאחריותכם מנקה מקצועי, אמין ומסור.

מנקה קבוע שמכיר כל פינה בבניין וכל העדפה של הדיירים

ניקיון בניינים במרכז ע”י מנקה קבוע מאפשר שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד: באופן הזה מי שמגיע לנקות את הבניין מכיר היטב כל פינה וכל חלק בו, מבין מה חשוב לדיירים במיוחד ויודע בדיוק מה עליו לעשות כדי להקנות נראות מרשימה לבניין, עם אפס לכלוכים בכל מקום.

התדירות של הניקיון תיקבע בהתאם להעדפות שלכם. גם מפרט הניקיון מסוכם בינינו לבינכם מראש, כך שגם אתם יודעים בדיוק מה תקבלו מאיתנו.

פיקוח הדוק על עבודת הניקיון

מבחינתנו ניקיון בניינים הוא מרכיב מרכזי בתחזוקתם. אנחנו לא מסתפקים בהעסקת אנשי מקצוע רציניים ומסורים, אלא גם מפקחים באופן קבוע על העבודה של כל מנקה ומנקה. על הפיקוח מופקד אב הבית שמוצמד לבניין, והוא יוודא שכל מרכיב במפרט הניקיון שסוכם אתכם אכן מבוצע כהלכה. מעבר לביקורת של אב הבית, נבצע גם מעקבים תקופתיים של מנהלי הומי’ז – כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג לגבי רמת הניקיון.

מה כולל שירות ניקיון בניין?

ניקיון בניינים במרכז הוא שירות מודולרי באופיו. העבודה מותאמת כאמור גם למאפייני המבנה וגם לרצונות שלכם. באופן כללי ננקה עבורכם את חדר האשפה (כולל שטיפת פחים), חדר המדרגות, המעלית, ארונות החשמל, הדלתות במרחבים הציבוריים, המעברים, תיבות הדואר, הוויטרינות ועוד. מרכיב נוסף בשירות לבניינים חדשים, כחלק בלתי נפרד מההסכם איתנו, הוא ניקיון החניון באמצעות מים בלחץ גבוה.

 

חומרי ניקוי מתקדמים ובטוחים

כל פעולה במסגרת ניקיון בניינים מתבצעת על-ידי אנשי הניקיון שלנו עם חומרי ניקוי מתקדמים ובטוחים, אשר מייצרים גם ריח נעים ברחבי הבניין. אנחנו מחויבים לחלוטין למילוי כלל משימות הניקוי בתדירות שנקבעה, ולכן אם המנקה הקבוע לא יכול להגיע במועד מסוים, נשלח באותו יום מחליף (שכמובן יקבל תדרוך מלא לגבי הניקיון הדרוש).

עם הומי’ז הבניין שלכם מבריק, והדיירים נהנים מרמת חיים מרבית.

שירותי הניקיון שלנו

ניקיון חניונים

שאלות ותשובות על שירותי הניקיון שלנו

כמובן, יש לנו צוות מותאם רק עבור עבודות כאלה ואנחנו עוזרים ללקוחותינו ברחבי הארץ להיכנס לבית נקי ומצוחצח אחרי שיפוץ מאסיבי.

כל מקרה לגופו. כשאנחנו מתכננים את כמות הפעמים שבה יגיעו המנקים לבניין, אנחנו מתייחסים לפרמטרים רבים שמסכמים לכדי מצב שבו הבניין יהיה נקי לאורך כל היום בהתאם לתקציב ובהתחשב לניהול נכון של תזרים המזומנים.

ברוב הבניינים בהם אנחנו מטפלים, צוות הגננים שלנו משתלב גם הוא עם צוות הניקיון וכך הם משלימים תמונת מצב לבניין מעוצב ונקי מבפנים ומבחוץ. 

אנחנו זמינים עבורכם עם מענה 24/7 לכל בעיה, ונדאג לכך שכל הדיירים בבניין יהיו מרוצים מהניקיון ויכנסו כל פעם מחדש לבניין עם המון סיפוק מהשירות שלנו.

על מנת שנוכל לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית, אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון או להשאיר פרטים בטופס בתחתית העמוד. 

ביחד ניצור תכנית מותאמת לבניין שלכם, שממקסמת את הניקיון.

חדר אשפה נקי ומצוצח הוא אחד הפרמרים המרכזיים שמשפיע על הריח והניקיון בכל הבניין. 

ואנחנו בראש ובראשונה דואגים לחדר אשפה נקי ומצוצח לאורך כל ימות השבוע. 

דילוג לתוכן